Jdi na obsah Jdi na menu
 


I love the tour - 2. díl

6. 4. 2010

I love the tour

 

Myslel jsem, že propálím díru na podlaze, jak jsem byl rudý, úplně jsem hořel. Tohle jsem vážně nečekal. Ještě ke všemu jsem byl krátce před částí, kdy má ke mně přijít jedna z fanynek, cožpak ji můžu v tomhle stavu přijmout? Navíc i ona TO slyšela, tak jí musí být jasné, jak mi je! Doufám, že to pochopí, když jí nevěnuju celou moji pozornost. I když mě to bude velmi mrzet.

 

Pomalu ale jistě jsem se dozpíval v písničce She's out of my life k oné šťastné chvíli večera pro jednu z dívek z mnoha. Bodyguardi ji vytáhli z davu. Během už proběhlých písniček jsem je obeznámil, kterou chci. Brunety prostě vítězí na plné čáře. Teď bylo na nich mi přivést tu pravou. Ale nebojte se, i kdyby se spletli, tak bych žádnou dívku neodmítl, takový já nejsem.

 

Hned jak ji pustili, utíkala ke mně, málem mě povalila na zem, ale ustál jsem to. Musel jsem jí trochu zklidnit, šeptal jsem ji, že jsem rád, že je tady se mnou a že ji mám rád. Ona neustále opakovala, že mě miluje a že už mě nikdy nechce pustit. Což se jí bohužel nesplní. To loučení mě na tom bolí nejvíc, jak se vzpírají a nechtějí jít. Nejraději bych se k nim rozeběhl a ještě jednou je pořádně objal, že jsem to sevření myslel vážně, aby si to pamatovaly na celý život, ale v téhle části už se zase musím chovat jako profesionál. Vždy jsem rád, že po této písničce mám chvilku pauzu, abych se vzadu vzpamatoval, mnohdy v zákulisí brečím, ale jen tam kde mě nemůže nikdo vidět. Jak jste si všimli, i na pódiu mi někdy tečou slzy. Ano, tak moc je to pro mě silný zážitek vidět všechny fanoušky zpívat mé písně a tancovat na ně.

 

Oh vidíte, říkal jsem to, mé vyvolené se nevěnuji tak, jak bych měl a za chvíli bude konec písničky. Tancujeme spolu ploužák a já ji hladím po vlasech, má je rovné, hebounké a nádherně voňavoučké. Ta vůně mi putuje celým tělem, je jisté, že ji na delší čas nevymažu z hlavy, alespoň do té doby, než budu mít další koncert a budu přemýšlet jak asi bude vypadat ta další. Jsem rád, že na mé koncerty může přijít každý – černý, bílý, Asiat, Evropan, Američan či Australan, někdy jsem i zahlédl lidi z Afriky, ale to se stalo vážně jen výjimečně.

 

Nee už nastala ta chvíle, kdy násilím ode mě odtrhávají tu dívku, ani jsem se jí nestihl zeptat na jméno, tak jí tedy ještě rychle dám polibek na tvář na rozloučenou. Pláče, vzteká se..Ale mě to musí nechat klidným, bylo by to vůči ostatním ne fér, kdybych teď skončil koncert a věnoval se jenom jí. Co byste dělali na mém místě?

 

By kometka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:).............

(Barciik, 20. 7. 2010 21:17)

Plsky další!!...moc hezkej blog!!:)

...

(Terqua23, 13. 4. 2010 14:20)

no jasně že brunetky jsou nejlepší...chlapec má vkus:D:D

...(:)...

(Terysekk, 7. 4. 2010 17:24)

Brunety prostě vítězí na plné čáře... Ano tak je to správně Miku máš pravdu:D Úžasnej dílek honem pokráčko:)

I Love You Michael

(Lenka, 7. 4. 2010 16:19)

Moc pěkná povídka a ty brunetky mu schvaluju.Vůbec si ten pocit nedokážu představit jak mě objímá a najednou mě od něj tahají no hrůza!!!!

....

(TamarPag, 7. 4. 2010 6:34)

brunety vítězí na plné čáře :D:D:D dobře Miku!:D:D to je dobrá povídka :D :) krásný..

:-)

(Alfíí, 6. 4. 2010 23:00)

týýjo takhle povídka je prostě úžasná!!čtu to dycky jedním dechem!!! těším se moc na další :-)

mám jasno :D

(Izidorka, 6. 4. 2010 20:38)

Jo, tak to nevím, co bych dělala :D Každopádně bych určitě taky brečela na každym koncertě, což mi ale nehrozí, takže tyhle otázky nemusim řešit :D Jinak, ta povídka mě fakt zaujala :P

......

(Laneey, 6. 4. 2010 20:18)

hááá brunety vítězí...dobře Miku čekám ...sem celá tvoje :D utečeme z podia hodně daleko a zbytek už nemusí ostatní vědět ...

no ..

(zuuzcaa, 6. 4. 2010 19:58)

toť otázkla Michaeli :D ... být tou holkou na podiu tak ti jasně řeknu : zabal to a pojď honem za mnou .. ale jako jedna z mnoha pod podiem by to bylo asi .. : opovaž se utnout koncert byť jen o minutku !! :D:D