Jdi na obsah Jdi na menu
 


I love the tour - 1. díl

20. 3. 2010

I love the tour

 

Musel jsem nahodit kamenný výraz. Přes brýle jsem mihotal očima sem a tam a nemohl jsem se nabažit té ohromující atmosféry.

 

Tolik mi to po těch 3 a půl letech chybělo. Můj poslední koncert jsem měl 27. ledna 1989 u nás ve státech v Los Angeles. Nyní jsem začal Evropou a to v Německu v Mnichově. Dnes je 27. června 1992.

 

Stál jsem na pódiu jako přibitý. Když jsem zaregistroval, že se ztišují, pohnul jsem se. Opatrně jsem si sundával z očí brýle, abych na ně lépe viděl. Všiml jsem si, že hudebníci už netrpělivě čekají, až jim dám signál, že můžou začít hrát. Odhodil jsem brýle a spustili. Hned na začátku jsem to rozbalil při písničce JAM. Soustředil jsem se na zpěv, tedy abych nezpíval mimo můj playback, hihi, a také na tanec. Zároveň jsem se snažil vnímat své okolí, co na mě pokřikují fanoušci. Jejich slova, no spíše řev, se mísila s hudbou a tak nebylo skoro nic rozumět, ale I love you jsem nikdy nepřeslechl. Vím, že mě mají rádi. Já jim to také říkám pořád. Jsem poctěn tím, kolik lidí mě má rádo. Na pódiu jsem vždycky odhodlán ze sebe vydat všechno, aby byla show perfektní a užili si to všichni diváci i já. Nechávám si každou tour natáčet profesionálními kameramany a sestřihávat těmi nejlepšími pracovníky. Jednou to bude velmi cenný materiál, tak ať to stojí za to.

Byl jsem však smířen i s tou variantou, že všechno nemůže být vždy perfektní. Ale snažím se nic nepokazit a tuto variantu předem zavrhnout. Jsem přesvědčen, že mě nic nevyvede z míry, vždy jednám v klidu a míru. Rozdávám lidem prostřednicvím svých písní lásku a něhu, ale také pohled na realitu.

Na turné jsem se připravoval poctivě. Fanoušci tuhle atmosféru prožívají se mnou. Mají jednu úžasnou moc. Moc, která mě podporuje turné konat. Ta podpora je pro mě velmi důležitá. Říkají mi: „Jo, Michaeli, jeď. Jsi jednička!“ To mně pohání dopředu. Své kroky znám nazpaměť, takže nemusím myslet na to, kam kterou nohu a jak mám posunout. Vezměte si kdyby...

Aaaa cože? Právě jsem uslyšel někoho křičet dost odvážnou větu! Ale proč jsem to tak zřetelně slyšel? A zase... Jako by to někdo říkal do megafonu. Začal jsem cítil jak mi tváře rudnou, při dalším vyslovení:

Michaeli, kalhoty dolů!“ říkal jsem si třeba to nebude na mě, já přece nemám jenom kalhoty. Měl jsem na sobě přes černé kalhoty zlatavý kostýmek, který u mých hýždí byl tvarovaný do tang. A vepředu, hihi, malinko zvýrazňoval mé obrysy. To aby věděl, kam se mám při rychlejším tempu chytit. Koukal jsem do dálky, ale nebylo možné rozeznat, kdo to mohl řvát. Naplánoval si to tedy fakt úžasně. Zrovna hrála písnička, kde se to ale vůbec nehodilo.

 

A na vás je teď napsat jaká písnička asi zrovna byla???

 

By kometka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:oD

(Ketris, 26. 3. 2010 6:42)

Kalhoty dolůů i s tangama!! xD

Senzační :D

(Laneey, 21. 3. 2010 22:15)

tvl dobře :D se tu tlemim jak idiot :D prej kalhoty dolů :D heej :D ...jsem zvědavá na pokračování :)

Hehe...:D

(machOva66 (Jacksinka), 21. 3. 2010 18:02)

To mě pos.... KALHOTY DOLŮ...!! :D No honem další! :D

....

(Terysekk, 21. 3. 2010 11:51)

Kalhoty dolů:DD tak jako sundat by si je mohl..:) a ta písnička bude She's out of my life

I Love You Michael

(Lenka, 20. 3. 2010 21:52)

Tu písničku bych taky tipla na pomalou,ale nevím,jinak to začíná dobře jsem zvědavá jak to bude pokračovat

8----

(Terqua23, 20. 3. 2010 20:21)

Ty kalhoty by si mohl sundat....jej:D a ta písnička asi She's out of my life

super:D

(TamarPag, 20. 3. 2010 19:07)

Kalhoty dolů :D:D "který u mých hýždí byl tvarovaný do tang" :D:D písničku bych tipovala She's out of my life :)

:-)

(Alfíí, 20. 3. 2010 17:04)

Jůů to je nádherně popsané!!!!! zaíná to opravdu úžasně! moc se těším na další dílky!!! :-) a ta písnička? noo nevím, ale určo jedna z pomalých :-D